Noordhuys

Neem contact op

Meer weten over Noordhuys? Neem dan contact op met één van onderstaande medewerkers.

Theo van Noord

Directie
0187 64 51 30
theo@noordhuys.nl

Rian van Noord

Controller
0187 64 51 30
rian@noordhuys.nl

Linda bal

Junior Administrateur
0187 64 51 30
administratie@noordhuys.nl

Frank van der Voordt

Manager Facilitaire Dienst
0187 64 51 30
frank@noordhuys.nl

Alicja Latta

Hoofd Noordhuys People
06 57 56 52 21
alicja@noordhuys.nl

Johan Vroedsteijn

Manager Teelt Tomatoes
06 27 30 32 60
johan@noordhuys.nl

Alaaddin Tekin

Bedrijfsleider Tomatoes
06 23 92 56 18
alaaddin@noordhuys.nl

Jan-Willem Bolle

Teelt Verantwoordelijke Tomatoes
06 41 20 85 86
jan-willem@noordhuys.nl

Christiaan Luijendijk

Manager Arbeid Tomatoes
06 53 70 58 25
christiaan@noordhuys.nl

Mark van de Velde

Manager Packing
06 45 73 23 89
mark@noordhuys.nl

Joris Buijs

Strategisch Manager Packing
0187 64 51 30
joris@noordhuys.nl

Nurhan Nail

Hoofd Productie Packing
0187 64 51 30
nurhan@noordhuys.nl

Astrid van den Berge

Medewerker Bedrijfsbureau
0187 64 51 30
astrid@noordhuys.nl

Hans Fase

Medewerker certificering
06 29 11 66 42
hans@noordhuys.nl

Melanie van Noord

Contactpersoon scholieren
0187 64 51 30
mentor@noordhuys.nl

Noordhuys

Adresgegevens

Noordhuys
Oudelandsedijk 2b
3255 LN Oude-Tonge

t. 0187 64 51 30
e. info@noordhuys.nl

Routebeschrijving
Stel een vraag

Stuur een e-mail

Werken bij Noordhuys Tomatoes

Enthousiaste scholieren opgelet

Noordhuys Tomatoes werkt met een groot aantal scholieren voor het oogsten van tomaten. Deze worden vooral ingezet op de zaterdagen, tijdens de vakanties en op vrije schooldagen.